Ege Haberleri

Egenin sesi olacak en iyi ege haber sitesi olan ege haberleri sitemiz faliyete geçmiştir. Ege bölgesinde en son güncel olan bütün olayları tarafsız olarak sunmaktadır. İzmir konak ilçesinde olan ege bölgesinde vede İzmir Haber olarak fakat iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir haberlerinizi bizlere anında iletebilirsiniz. ege haberleri sitesi ege çevresindeki birçok belediyelerle ilgili çalışmalar belediye başkanları hakkında güncel haberleri bulabilirsiniz. Site adresimiz egehaberleri.com.tr bizi faceden veya twitter gibi sosyal medyadanda anlık olarak takip edebilirsiniz. Ege Bölgesinde illerimiz Aydın, izmir , Manisa, Uşak, Afyon, Denizli ve Muğla olan illerin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemiz sürekli günceldir ve anlık olarak haberler yayınlanmaktadır ve ihlas haber ajansı aboneliği vardır ege haberleri olan haberleri sizlere aynı saat içinde ulaştırma imkanı sunmaktadır.

Categories: Genel | Leave a comment

iddaa forum

iddaa forum açıldı. iddaa hakkında bilgilerinizi paylaşabilir. iddaa ile ilgili bütün bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. Gelecegin ilk ve tek iddaa forumu yeni üyelerini bekliyor. idda sitesinde yer alan yorum ve tahminler haber ve bilgi amaçlıdır. iddaa forum türkiyenin en hızlı gelişen forumudur. iddaa forumu iddaa hakkında bilgiler yer almaktadir.

Categories: Genel | Tags: , , , | Leave a comment

Otel Şikayet

Sikayet sitesi olan şikayet sitemiz açılmıştır. Geleceğin en büyük şikayet sitesi olacak olan sitemizde otel şikayet leri hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Türkiyenin en geniş ve kapsamlı sitesi olmaya aday olan sitemizde cep telefonu, alışveriş, tatil siteleri gibi birçok kategori vardır. Sizde daha önce yaşadığınız sorunları otel şikayet sitemizden duyurabilirsiniz. Her firma hakkında şikayetvar sitemizde.

Categories: Genel | Tags: , , , , | Leave a comment

Merhaba dünya!

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra yazmaya başlayın!

Categories: Genel | 1 Comment